• 0 товарiв
    Сума: 0
    Ваш кошик порожній
інформація
Назад » »

Клінкерна плитка – надійне та красиве оформлення житлових будинків

Клінкерна плитка виготовляється з тугоплавких глин. Після обпалювання у печі декоративна кераміка стає міцною, наче каміння. Клінкерна плитка використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт та за призначенням вона поділяється на три групи:

  • Фасадна плитка, що майстерно покладена, повністю імітує цегляну кладку;
  • Плитку для підлоги використовують для оздоблення поверхонь, яка має витримувати інтенсивне навантаження чи просто для декору;
  • Клінкерна плитка для інтер’єрів чудово підходить для великих просторих приміщень, яким вона дарує сучасний вигляд.
  • Тротуарна плитка найчастіше застосовується у ландшафтному дизайні та оформленні ділянок біля дому, міських просторів, внутрішніх дворів виробничих підприємств.

В залежності від призначення форма та розміри цього матеріалу можуть відрізнятися. Так, для зовнішнього оздоблення поверхонь завжди використовують декоративні елементи у формі звичайної чи стилізованої під старину цегли. Інколи вони мають трохи видовжений розмір та товщину від 5 до 15 міліметрів. Схожі вироби застосовуються і для декоративного оформлення стін в інтер’єрах.

Тротуарна плитка по різноманітності та способу використання схожа з підлоговою. Вона може відрізнятися формою, кольором та товщиною керамічних виробів. Це дає змогу створювати незвичайні оригінальні малюнки на поверхнях тротуарних доріжок, парковок та літніх площадок та на підлозі житлових приміщень.

Найбільш популярні колекції клінкерної плітки

Першість по продажах на вітчизняному ринку декоративних керамічних виробів займають дві торгові марки - Röben та CRH. Великий попит на цю продукцію зумовлений гарною багаторічною репутацією цих світових виробників, високою якістю та широким асортиментом кольорів та форм продукції.

Так, колекцію Vogtland від Röben найчастіше використовують у інтер’єрах публічних лофтів та комерційних закладах. Цю декоративну кераміку цінують за вінтажний вигляд та створення особливої творчої атмосфери. До того ж колекція у червоних тонах чудово поєднується як з сучасними, так і класичними меблями. Висока якість продукції дозволяє застосовувати цю плитку і для оформлення фасадів. За допомогою цієї колекції багато приватних будинків та комерційних закладів отримали чудовий естетичний вигляд.

Гарним прикладом для демонстрації продукції торгівельного бренду CRH стане серія плитки ручного формування. Наприклад колекція CRH FB ALU SPECIAAL має оригінальну фактуру, яка імітує поверхню старої цегли. Але це тільки вигляд, який дизайнери успішно використовують для оздоблення фасадів як різних будівель, починаючи з приватних будинків та закінчуючи галереями сучасного мистецтва. Інколи така плитка успішно застосовується для оформлення інтер’єрів барів, нічних клубів та офісів.

Варто зазначити те, що клінкерна плітка має чудові технічні характеристики. Вона здатна витримувати великі навантаження, високу та низьку температуру та різки її перепади, стійка до впливу хімічних речовин та здатна прослужити багато десятків років. Велика кольорова гама та вибір фактур дарують змогу реалізувати будь-який дизайнерській задум, прикрасити фасад будинків та закладів чи придати вишуканий вигляд інтер’єрам.

Крім того, клінкерна плитка вирізняється доступною ціною, значно нижчою за звичайну цеглу. Купівля цього оздоблювального матеріалу дозволяє не тільки придати стильного вигляду будівлі, а й істотно знизити витрати грошей, сил та часу. Працювати з керамічними виробами не складно, вони мають малу вагу і швидко фіксуються на поверхні. І найголовніше – клінкерна плитка зберігає привабливість та високі технічні характеристики навіть після десятків років експлуатації.

 

 

Ніхто ще не залишив своїх коментарів.
Будьте першим, поділіться своєю думкою з іншими.
avatar