• 0 товарiв
    Сума: 0
    Ваш кошик порожній
інформація
Назад » »

Газоблоки “YTONG”

Газоблоки “YTONG” 

Блоки мають достатню міцність і низьку теплопровідність, забезпечуючи високий термічний опір стіни при незначній товщині.

Основні стінні газоблоки виробляються з гладкими і профільованими торцевими поверхнями із з’єднанням паз-гребінь, додаткові блоки – лише з гладкою торцевою поверхнею. Система паз-гребінь дозволяє не використовувати вертикальні шви, клейову суміш вкладають лише на горизонтальні площини блоків.
Точність розмірів газоблоків “YTONG” (± 1 мм) дозволяє отримати високу якість кладки, зменшити товщину штукатурного шару (фасадного 5-15 мм, внутрішнього 3-5 мм), що дозволить знизити витрати клейової і штукатурно-шпаклювальної суміші і прискорить кладку і обробні роботи.

 

Газоблоки “YTONG “- гладкі для перегородок.

Призначені для облаштування міжквартирних і внутрішньоквартирних перегородок. Також, вони використовуються для обгороджування ванн, облаштування ніш і вбудованих шаф, виготовлення перегородок.


 

 

Газоблоки “YTONG GT” – гладкі, з монтажним тримачем.

Виконуються за індивідуальним замовленням. Призначені для зведення стін підвалів із заповненням вертикальних швів. Наявність монтажних тримачів полегшує кладку, підвищуючи продуктивність праці.


 

 

Газоблоки “YTONG S+GT” – профільовані «паз-гребінь», з монтажним тримачем.

Призначені для зведення одношарових стін, несучих і самонесучих, на клейовому розчині. Наявність профілізації «паз-гребінь» дозволяє не заповнювати вертикальні шви. Наявність монтажних тримачів полегшує кладку, підвищуючи продуктивність праці, знижує втомлюваність.
 

 

Газоблоки “YTONG” – профільовані «паз-гребінь».

Призначені для зведення одношарових стін, несучих і самонесучих, на клейовому розчині. Наявність профілізації «паз-гребінь» дозволяє не заповнювати вертикальні шви.

avatar
0
1.
Текст комментария
avatar