• 0 товарiв
    Сума: 0
    Ваш кошик порожній
інформація
Назад » »

Бруківка Polbruk - сучасний стиль та дизайн

 Polbruk провідний польський виробник бетонної плитки та інших елементів дорожнього покриття, чия продукція широко представлена на українському ринку. Компанія пропагує повну відмову від бетонування та асфальтування натомість пропонує використовувати більш естетичну та високоякісну бруківку. Її вже активно використовують власники великих торгівельних та розважальних комплексів, невеличких приватних комерційних установ та навіть держслужби для надання більш вишуканого виду публічним міським просторам.

Багатий каталог продуктів Polbruk, вагоме портфоліо виконаних проектів, а також розширена мережа продажів - все це забезпечує провідне становище компанії не тільки в Україні. У різноманітному каталозі плитки та бруківки Polbruk знаходяться продукти на будь-який смак і «гаманець» як для благоустрою територій приватних домоволодінь, так і промислових і соціальних об'єктів. Компанія пропонує продукти різної форми, фактури, колірного рішення, а також унікальні розробки, як, наприклад, елементи серії TOP Polbruk. Їх всього три, але вони заслуговують на особливу увагу:

  • Polbruk Lira – це бетонна дошка, яка дивовижним чином відображає красу фактури деревини. Вона характеризується великою витривалістю, ідеально гармоніює з прибудинковим простором;
  • Polbruk Aura - багатоформатні плити, які нагадують фактурою вогневий граніт. Вони стануть ідеальним рішенням для організації тераси, місця відпочинка у своєму в саду, оформлення житлового або побутового простору;
  • Polbruk Linea - прямокутні плити світло-сірого кольору, з фактурою, яка нагадує вапняну скелю. Вид, колір, шорсткість дають необмежені можливості для дизайну ландшафту, та оформлення прибудинкової території.

Торгівельна марка Polbruk також пропонує споживачам і екологічні рішення для естетичного обрамлення простору - спеціальну фактурну плитку Polbruk ecologiczny. Завдяки наскрізним отворам та збільшеним дистанційним профілям на поверхні виникають вільні простори, які набагато ефективніше відводять воду у ґрунт після випадання дощу. Вироби цієї групи призначені, перш за все, для пішохідних зон, а також паркінгів, під'їзних доріг, облаштування зелених територій в парках і районах.

 

Також у каталозі компанії існують декілька серій, які будуть цікаві потенціальним споживачам, як, наприклад, новинки представлені у розділі під назвою Styl Polbruk. Легендарні та найбільш популярні колекції треба шукати у рубриці під назвою Klasyka Polbruk. А ось матеріали для декоративного оформлення саду та ділянки біля приватного будинку краще шукати у Architektura Polbruk.

Ніхто ще не залишив своїх коментарів.
Будьте першим, поділіться своєю думкою з іншими.
avatar